Par mums

 

   Uzņēmums SIA "CKM" nodarbojas ar metālizstrādājumu un to piederumu vairumtirdzniecību.

 

       Kā vieni no galvenajiem produktiem, ko piedāvā uzņēmums, ir visdažādākie stiprinājumi - skrūves, bultskrūves, uzgriežņi, kokskrūves, ieskrūvējamie āķi, tapas, kniedes, ierievji, šķelttapas, paplākšņi (ieskaitot atsperplāksnes) un tamlīdzīgi izstrādājumi, urbji, griežamie diski, dažādi slīpdiski, ventilācijas stiprinājumi, kronšteini, eņģes, silikoni, un daudz citu produktu, kas nepieciešami, lai tieši Jūs varētu pilnvērtīgi nodarboties ar remontu, celtniecību, mēbeļu izgatavošanu, lauksaimniecību vai ražošanas procesu. 

 

     Mūsu veiksmīgas darbības pamatā ir tirdzniecības pārstāvju ilggadējā pieredze celtniecības palīgmateriālu jomā, kā arī individuāla pieeja katram klientam, lai uzņēmums spētu  sniegt vislabāko servisu un vispieņemamākās cenas mūsu klientiem.

 

          Sadarbojoties ar SIA "CKM" Jūsu uzņēmums iegūs uzticamu partneri, kā arī vislabākās cenas uz Jums interesējošo produkciju. Mēs sadarbojamies ar preču ražotājiem un lielākajiem vairumtirgotājiem gan Vācijā, Zviedrijā, Polijā, Somijā, Nīderlandē, Spānijā, Itālijā, Lietuvā, gan arī Ķīnā, Taivānā, Indijā un Malaizijā. Pie mums jūs varat pasūtīt jebkuru stiprinājuma elementu un mēs Jums to piegādāsim.